Her bütçeye uygun ürünlerle 2015 yılı itibariyle hizmet vermeye başlayan ayakkabidevi.com İzmir'de üretim tesisi bulunan, konunun uzmanı özel tasarımcılarla çalışan, 1.sınıf kaliteli malzeme ile üretim yapan ve de müşterilerinin sağlığını önemseyen bir firmadır.

Türkiye'nin her yerine ürün gönderimi bulunmaktadır.  Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme seçenekleri sunarak,  ayakkabıların alıcılar ile buluşması sağlanmaktadır. Buradaki öncelik %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Buna bağlı olarak da ücretsiz iade ve değişim seçeneği bulunmaktadır. Orijinal ürün garantisi ile ürünlerin gönül rahatlığı ile son kullanıcı ile buluşturulması hedeflenmektedir.

Dinamik ve işini severek yapan bir ekip ile birlikte müşterilerden gelen her türlü; öneri, istek, şikayet, dilek durumları değerlendirilmekte, daha iyi hizmet verebilmek için çözümler üretilmektedir.

Ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikası ile hizmet vermeye devam eden ayakkabidevi.com, sezona uygun modelleri web sitesinde tanıtmaya devam etmektedir.

"Uygun fiyata kaliteli ayakkabı satın almak isteyen kullanıcılarımız için, ürünlerimizi hızlı ve güvenli şekilde teslim etmek başlıca amacımızdır. "


    Yandex.Metrica