Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim? 
            Sezon ve kampanyadan satın alınan ürünlerde değişim yapılmamaktadır. 

Sezon bölümünden satın aldığım ürünü iptal etmek istersem ne yapmam gerekiyor? 
            Sezon ürünlerimizde iptal yapılmamaktadır. Ancak ürün size ulaştıktan sonra iade işleminizi yapabilirsiniz. 

Kampanya bölümünden verdiğim siparişi kampanya süresi sona erdikten sonra iptal etmek istersem ne yapmam gerekiyor? 
            Kampanya süresi bitmeden aldığınız ürünü iptal edebilirsiniz. Kampanya süresi bittikten sonra iptal kabul edilmemektedir. Ancak kargonuz size ulaştığı andan itibaren on dört gün içerisinde faturamızın arkasında bulunan iade formunu doldurarak MNG KARGO İLE
AHMET FARUK YILMAZ AYAKKABIDEVİ.COM Anlaşması ile Peşin ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İadelerin kabulü için ürünü paketinde, eksiksiz ve kullanılmamış olarak geri yollamanız gerekmektedir. İadeniz depomuza ulaştığı andan itibaren inceleme ve kalite kontrol işlemleri 15 İş gün içinde tamamlanacak ve sonucu ile ilgili tarafınıza e-posta gönderilecektir. Ücret iadenizin bankaya yansıtılması anında da ayrıca e-posta yine otomatik olarak gönderilmektedir. 

İade etme süresi kaç gündür? 
            Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk ondört(14) gündür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren iki yıl içerisinde iade edebilirsiniz. 

İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim? 
            AyakkabiDevi.com 'a gönderdiğiniz tüm iadelerin kargo masrafları size aittir. Ancak ürün iadenizi
MNG Kargo dışında başka bir kargo firmasından yaptığınızda gönderilen ürünler kabul edilmemektedir. 

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansıyor? 
            AyakkabiDevi.com, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İade süresi siparişinizin
Depomuza ulaşması ile başlar ve 15 İş günü içerisinde tamamlanır. Kabul edilen iadelerin de ücretleri yine bu süre içerisinde olmak koşulu ile bankaya iletilmektedir. Bankanın yoğunluğuna bağlı olarak 15 İş günü içerisinde kredi kartınıza geri ödeme yapılmaktadır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve AyakkabiDevi.com 'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli satışlarda geri ödemeler taksitlendirilerek yapılmaktadır. 

Satın aldığım ürünü iade ettikten sonra, kullandığım kuponlarım hesabıma geri yüklenir mi? 
            İade edilen siparişlerinizde kullanmış olduğunuz kuponlarınız, iadenizin onaylanmasının ardından, 7 gün içerisinde tekrar hesabınıza yüklenmektedir. 

Ürünümü iade ettim, kredi kartıma neden eksik para yatırılmış? 
            Ürününüzü satın alırken kullandığınız kuponlar, iade sürecinde kredi kartı hesabınıza yansımamaktadır. Kuponlarınız siparişinizi iade ettiğinizde AyakkabiDevi.com hesabınıza geri yüklenmektedir. 

Aldığım ürünleri iade etmek istiyorum, hangi adrese gönderebilirim? 
            İade etmek istediğiniz ürünleri cayma hakkı çerçevesinde iade etmek istiyorsanız teslim aldığınız andan itibaren on dört gün içerisinde paketinde, eksiksiz ve kullanılmamış olarak göndermeniz gerekmektedir. Kendi özel kutusunda gelen ürünler için de yine kendi özel kutusu içinde gönderilmesi şartı aranır. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren iki yıl içerisinde iade edebilirsiniz. 


            İade için, faturanın arka yüzünde bulunan iade formunun ürün kodu, iade sebebi ve iade edilecek ürün adedi bölümlerini doldurmanız, iletmek istediğiniz özel bir durum var ise de detay bölümüne yazarak tarih ve ıslak imza ile siparişinizi
MNG Kargo ile peşin ödemeli olarak( AHMET FARUK YILMAZ AYAKKABIDEVİ.COM şeklinde belirtmeniz durumunda kargo firmasında otomatik olarak adresimiz çıkacaktır.)adresine göndermeniz gerekmektedir. 

            İadeniz depomuza ulaştığı andan itibaren inceleme ve kalite kontrol işlemleri 15 İş günü içinde tamamlanacak ve sonucu ile ilgili tarafınıza e-posta gönderilecektir. Ücret iadenizin bankaya yansıtılması anında da ayrıca e-posta yine otomatik olarak gönderilmektedir. 

    Yandex.Metrica